| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Manual Bed |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item: | Manual 3 Crank Hospital Bed |
| Overall Size: | 2050*900*500mm |
| Bed board: | cold puching rolled steel sheet |
| Head/foot Board: | ABS |
| Gross Weight: | 53kg |
| Load Capacity: | 150kg |
| MOQ: | 1 Set |
| Package size : | 1970*950*140mm, 1 pcs in one carton |
1. Who are we?