| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Manual Bed |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item: | Manual 2 Crank Hospital Bed |
| Overall Size: | 2100*900*500 |
| Bed board: | Integral punching |
| Head/foot Board: | ABS |
| Gross Weight: | 60kg |
| Load Capacity: | 150kg |
| MOQ: | 1 Set |
| Package size : | 2030*950*180mm, 1 pcs in one carton |