|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Type: | Manual Bed |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item: | 1 Crank Manual Hospital Bed |
| Overall Size: | 2050*900*500mm |
| Bed board: | Cold punching rolled steel sheet |
| Head/foot Board: | ABS |
| Gross Weight: | 50kg |
| Load Capacity: | 130kg |
| MOQ: | 1 Set |
| Package: | 1970*950*140mm, 1 pc in one carton |